Op weg naar een data driven organisatie
Bekijk de data-vacaturesData bij Rijkswaterstaat
Data speelt een steeds belangrijkere rol binnen Rijkswaterstaat. Met de ontwikkeling naar een data-gestuurde organisatie groeit ook onze vraag naar goede dataspecialisten. Wil je meer weten over de kansen van data en datagedreven werken? Bekijk de video en lees snel verder.
Eigen landelijk glasvezelnetwerk
We verzamelen zo veel data dat we een eigen landelijk glasvezelnetwerk hebben. Bijna alles wat we kunnen meten, wordt dan ook gemeten. Helaas hebben we nog geen zicht op de hoeveelheid microplastics in onze wateren. In bijgevoegde aflevering van Bright Builders zocht Merijn Doggen uit hoe we microplastics analyseren. Kijk je mee?
Hoe meet je microplastics in wateren?
Datalab: van inzicht naar praktijk
In ons Datalab krijg je de ruimte om aan de slag te gaan met nieuwe toepassingen en innovaties. Samen met een team van specialisten zorg je dat data benut wordt voor het ontwikkelen van innovatieve oplossingen die de business direct voordeel opleveren. Daarin werk je nauw samen met marktpartijen.
Met een team van specialisten werken aan nieuwe toepassingen en innovaties
Podcast: data
Rijkswaterstaat is één van de grootste dataverzamelaars van Nederland. Die data wordt zowel ingezet om het verkeer op de wegen als het water te analyseren. Kwartiermaker Stijn van Balen is werkzaam binnen ons datalab in Delft, waar hij zich bezighoudt met allerlei projecten. Hij sprak met Bright | RTL Nieuws over de data die Rijkswaterstaat gebruikt om te werken aan onze infrastructuur.
Beluister de podcast
We gebruiken data om onze infrastructuur te verbeteren
Onze ICT-vacatures
Wij zoeken regelmatig nieuwe dataspecialisten. Bekijk onze vacatures op het gebied van datamanagement en dataverzameling of bekijk alle ICT-vacatures.
-
- Delft
- 32 – 36 uur per week
- Hbo
- € 4.024 – € 6.110
-
- Delft
- 32 – 36 uur per week
- Hbo
- € 3.404 – € 5.389
-
- Delft
- 32 – 36 uur per week
- Wo
- € 4.024 – € 6.110
Vragen over data? Stel ze aan Joseph Otto
Joseph Otto (Adviseur Werving & Selectie)